fbpx

2. řada seriálu Zaklínač

Možná již v tomto roce se dočkáme další série seriálu Zaklínač, inspirovaného známou knižní ságou Andrzeje Sapkowského. Bude se taktéž skládat z 8 epizod, kdy se přesuneme z prostředí Maďarska do Velké Británie.


Původní kostymér Tim Aslam bude pro další řadu nahrazen Lucindou Wright, která má již zkušenosti v seriálech jako je například Jamestown či Doctor Who. Můžeme se však jen domnívat, zda je to pro velkou kritiku Nilfgaardských zbrojí mezi fanoušky knižní i herní série.

Nilfgaardské vojsko v 1.sérii

Kromě starých známých se setkáme s představiteli
Kristofer Hivju -Nivellen
Mecia Simson -Francesca
Yasen Atour -Coen
Thue Ersted Rasmussen -Eskel
Aisha Fabienne Ross -Lydia van Bredevoort
Paul Bullion -Lambert

Potvrzené jsou také návraty Istredda (Royce Pierreson) a Vilgefortze (Mahesh Jadu), kteří se svou účastí v následující řade pochlubili na sociálních sítích.

Hlavní dějová linka je inspirovaná v pořadí třetí knihou s názvem Krev elfů. Nečekejme však přesnou kopii, půjde pouze o stejné téma, seriál dějově hodně vybočuje a poupravuje hlavní události.

Nivellen
zdroj: https://zaklinac.fandom.com/wiki/Zakl%C3%ADna%C4%8D_Wiki


Jelikož počítáme s návratem Istredda, můžeme očekávat znázornění povídky Střípek ledu z knihy Meč osudu. Taktéž bude znázorněna scéna z další povídky Zrnko pravdy, kde však dojde k výrazným změnám. Gerald se zde má setkat s tvorem zvaným Nivellen sám, avšak v seriálové verzi jej potká s Ciri při průchodu Brokilonem.

Může vás zajímat:  Wolfenstein 3D: legendární hra má 30 let od vydání