fbpx

Akční RPG Knights of Light: The Prologue vstoupí brzy do předběžného přístupu

Akční RPG ze Středního východu nás proveze příběhem dvou bratrů v reálných historických bitvách.

Knights of Light nás zavede do 7 století na Střední východ. Konkrétně do Iráku, kde zrovna probíhá slavná bitva o Al-Qadiseiya. Tato bitva měla za následek pád Sassanianské říše. Bitva netrvala ani týden a hra vám ukáže události, které této bitvě předcházely. Zahrajete si za dva elitní vojáky, bratry. Qaikaa a Aassem.

Každý z bratrů bude samostatná postava a každý z nich bude v boji používat jiné techniky. Zatímco Qaikaa je zabiják a používá hrubou sílu, Aassem je rychlý a dává zákeřnější údery.

Boj bude ve hře rozdělen do dvou části. V průběhu hry budete přepínat mezi vámi zvoleným bratrem a celou armádou. Tu totiž musíte vést také. V závislosti na typu mise pak můžete ovládat jen hlavní postavu nebo velké a početné jednotky na velkých mapách.

Vývojáři slibuji realistický svět zobrazující Irák v 7. století a upozorňují, že Irák není jen samá poušť, jak si mnozí myslí. Na mapě se budou nacházet také reálné památky nebo zajímavá místa. Hráč se tak podívá do posledních chvil poslední Perské říše.

Inspirovali se údajně u her jako Zaklínač nebo Mount nad Blade. Tedy výborný boj jednotlivce a skvělé tažení celou armádou. Hra bude na Steamu k dispozici od 29. února 2020.

Může vás zajímat:  Fanouškovský film The Last of Us je venku