fbpx

Apex Legends – Mapa King’s Canyon

Apex Legends (Dále Apex) je novou Free to Play Battle Royale hrou, od studia Respawn, který má na starosti celkem povedenou sérii TitanFall. Hra vyšla 4. února a do dnešního dne si jí zahrálo více jak 10 miliónu hráčů. Musíme uznat, že se to Respawnu povedlo.

Pojďme se podívat na mapu King’s Canyon. Mapa disponuje 17. lokacemi, kam můžete s partou uskutečnit seskok, začít lootit, hledat nepřítele a jít si za svým vítěstvím. Každá z lokací vás odmění zajímavým lootem, někde je toho málo, že to stačí jen pro jednoho z vás, ale třeba v lokaci Hydro Dam, tam je bohatá kořist, ale taky velké množství nepřátel. Zkuste Thunderdome, město kde se toho dá najít poměrně dost a kupodivu zde není tolika protihráčů. Mapa je zpracovaná velmi pěkně, není malá jak se zdá a je tu spousta míst, které stojí za to je prozkoumat. Třeba zde najdete i zlatého bludišťáka. 😀

Nicméně si říkám, jestli těch Battle Royale her není už nějak moc. Podle hráčů asi ne, protože to komunita miluje a vývojáři si mohou jen poplácat úspěšně po ramenou.

Mapa King’s Canyon

Může vás zajímat:  Epic rozdává trojici her a láká na překvápko