fbpx

CD Projekt RED nevyvrací spekulace o nové škole zaklínačského výcviku

CD Projekt RED před pár dny vydal prohlášení o nové hře ze zaklínačského světa. Hráči a fanoušci začali okamžitě analyzovat dostupné informace a začali spekulovat. Někteří se totiž domnívají, že medailon, který je na jediném obrázku, který CD Projekt RED zveřejnil, je medailon zaklínačské školy Rysa.

Vydání informace o nové hře vedlo k řadě spekulacím. Medailon na obrázku rozhodně není ze školy vlka, tož možná znamená, že hlavní postavou tentokrát nebude Geralt z Rivie. Kterou školu ale medailon reprezentuje? Všichni si asi jako první vzpomenou na školu Kočku, která byla k dispozici už ve třetím díle této hry. Škola kočky by nejvíce seděla na Ciri, která k této škole patřila ve třetím díle a sníh, kterým je medailon zaváty by mohl ukazovat na Bílou zimu. Ta rovněž souvisí s příběhem Ciri.

Někteří hráči si ale všimli, že zvíře na medailonu má špičatější uši, než má běžná kočka. Daleko více může tedy připomínat rysa. Tuto školu založil podle lore Zaklínače Lambert, spolu s některými členy školy Kočky. Problémem ale je, že nová škola Rysa je fan fikcí, které vznikla až po vydání třetího dílu hry a jejíž autorem nejsou vývojáři hry. Tato škola se nikdy neobjevila v žádné knize, ani v žádné hře od CD Projekt RED. Opravdu tedy chtějí vývojáři použít školu, o které se v jejich hrách nikdo nikdy nezmínil?

Může vás zajímat:  Fall Guys: nově se budete rozčilovat na PC, Switchi i Xboxu

Když už se zdálo, že názor okolo školy Rysa je vyvrácený, odpověděl Marcin Momot na tweet jednoho z fanoušků. Ten napsal na Twitter domněnku, že medailon připomíná školu Rysa. Na tento tweet mu následně odpověděl Marcin Momot, který je ředitelem pro komunikaci v CD Projekt RED. Poslal jednoduchý GIF, který tuhle domněnku v podstatě potvrzuje.

Může se tedy opravdu jednat o novou školu, ve které bude mít výcvik nová hlavní postava. Vzhled medailonu může mást také tím, že se vývojáři snažili udělat velký rozdíl mezi medailonem školy vlka a školy kočky a nová hra bude o Ciri. Nakonec, tomu by konec třetího dílu odpovídal nejvíce.

Zdroj: PCGamer