fbpx

Dalších TOP 5 nejlepších poprsí ve hrách

V prvním díle jsme si ukázali vnady spíše z méně známých a některých retro her. V dnešním pokračování si ukážeme několik ženských postav z her, které většina z vás určitě hrála a tyto postavy zná. Na konci článku se můžete zapojit o hlasování o nejlepší herní dudy.

5. Prince of Persia – Kaileena

Kaileena je ženská postava, která je známá také jako Empress of Time. Antagonistka se v celé své kráse objevuje ve hře Prince of Persia: Warrior Within a Two Thrones. Kaileena se překazit Prince jeho přepsání vlastní historie na Island of Time.

4. Resident Evil 4 – Ashley Graham

Ashley je dcera prezidenta Spojných států Grahama a je hratelnou postavou ve hře Resident Evil. Jedná se o unesenou dceru, kterou v kůži Leona S. Kennedyho zachraňujete ze spárů vraždící sekty. S touto pohlednou hlavní hrdinkou se setkáváte i v dalších dílech a není tedy divu, že se fanoušci postarali o vylepšení. Vytvořili alternativní vzhled pro Ashley do hry Resident Evil 4, který opravdu stojí za to.

3. Metal Gear Solid V – Quiet

Quiet je nájemná vražedkyně, která se objevila ve hře Metal Gear Solid, a která nosí až proklatě málo oblečení. V pátém dílu této hry má za úkol zabít Big Bosse, který se probudil v kyperské nemocnici z kómatu. Jejím autorem je známý Hideo Kojima a je navržena podle slavné modelky Stefanie Joonsten. Ta ji ve hře také dabuje a dělá pro tuto postavu motion capture. Nejedná se tedy o cosplayerku, ale o modelku, podle které je postava vytvořena.

Může vás zajímat:  TMNT: The Cowabunga Collection má datum vydání?

2. Dead or Alive – Honoka

V míře animací prsou určitě v tomto seznamu vede postava Honoka z herní série Dead or Alive. Poprvé se objevila v pátém díle s názvem Last Round a podle vývojářů doslova přitáhla davy hráčů. Se svými proporcemi také překonala všechny soupeřky z této série. Cosplayerek, které ztvárňují tuto postavu je opravdu hodně, protože je to v podstatě každá obdařená asiatka v plavkách.

1. Lara Croft

Nesmíme bezpochyby zapomenout ani na královnu herní dámské scény – Laru Croft. Její postava s polygonovými prsy byla ve své době dost odvážnou hlavní postavou. Vývojáři tím ukázali, že hry jsou otevřené tomuto směru a ženské postavy začaly vznikat jako na běžícím páse. Když si představíme, že polygonové prsa v prvním díle byla chybou designera – jak málo chybělo, abychom ve hrách tyhle krásky nepotkávali. První herečkou, která se ujala role Lary Croft byla Angelina Jolie a proto by tyto dvě fotky měly být vedle sebe.

Aktuálně není k dispozici žádná anketa