fbpx

Datamineři zjistili zajímavé novinky pro Apex Legends

Neúnavní datamineři, kteří stále odkrývají spoustu novinek studováním zdrojového kódu pro Apex Legends mají další dobré zprávy. Po tom, co zjistili, že je možný příchod solo a duo herních módů přichází s dalším překvapením. Ve hře se zřejmě objeví něco jako Survival mód.

Chlapci ze skupiny říkající si ApexDBR objevili v souborech reference, které by mohly ukazovat na příchod Team DeathMatch módu a daleko zajímavějšího Survival módu. Dále je možné ze zdrojových kódu vyčíst, že přibudou Spectatoři a komentátoři. Což jasně ukazuje na to, že se Apex Legends chystá vyrazit do světa e-sportu a není se samozřejmě čemu divit.

Stane se Apex Legends úspěšným e-sport titulem?

Další zajímavou novinkou by měl být NPC dav lidí, který bude reagovat na hráče a jejich počínání ve hře. Možná se tak můžeme těšit na dav kolem arény, který bude tleskat při zabití nepřítele a skandovat při podařeném headshotu. Když si k tomu přidáte ještě živé komentátory, vypadá to, že Apex Legends chystá úplně nový styl live zápasů.

A tím nával informací od dataminerů pořád nekončí. Další části kódu ukazují na to, že by se ve hře měli objevit hostující NPC. Není pořádně jasné, co takové NPC bude ve hře dělat, ale určitě to bude něco super :). Podle zdrojového kódu by mohl být jednou z nehratelných hostujících postav také Blisk z Titanfall 2.

Může vás zajímat:  Naughty Dog ukazuje fotografie z natáčení seriálu The Last of Us

Co tedy hráče v nových módech čeká a jestli vůbec tyto módy do hry přibudou je záhadou. Respawn zatím o ničem takovém nemluvil a k dataminerům se nevyjadřují. Jediné co potvrdili je příchod nových legend, který se dal více než předpokládat.