fbpx

Dead Space Remake: proběhl živý stream s tvůrci

Všechno bude vizuálně lepší a hezčí. Tak by se dala jednoduše shrnout více než hodinový livestream vývojářů remaku Dead Space.  

Prezentace s názvem Crafting the Tension se uskutečnila ve čtvrtek 12. 5. 2022 a ukázala například vylepšené grafické efekty, detailnější modely postav, atmošku, která by se na konzolích nové generace a PC dala krájet. O tom, že se na nás příští rok chystá opravdová lahůdka, není pochyb. O tom se nakonec můžete přesvědčit sami zhlédnutím záznamu. Různých menších či větších vylepšení dozná údajně také příběh a některé herní mechanismy.  

Vývojáři současně oznamují, že na hře zaznamenávají patřičný progres a hra bude mít premiéru už v lednu roku 2023. Přesné datum je momentálně stanoveno na 27. 1. Originál vyšel již v roce 2008 a svůj remake si tento titul rozhodně zaslouží. Ve hře se zhostíte role Issaca Clarka, graduovaného člena twžební vesmírné lodi Ishimura, kterému směnu naruší nemilé zjištění – totiž že se ostatní členové posádky mění v tzv. Nekromorfy. A to nejsou zrovna přítulní domácí mazlíčci.  

Může vás zajímat:  Epic se s tím nepáře, nabízí zdarma skutečnou pecku