Denní pětka slev 26.3.2020

Slunce opět vysvitlo a začíná nám další pařanský den. Co si dnes můžete koupit s parádní slevou?

theHunter: Call of the Wild


Zažijte vzrušení z lovu v rozsáhlém, vizuálně úchvatném a technicky přelomovém otevřeném světě. Ponořte se do atmosférické kampaně pro jednoho hráče nebo se o dokonalý lovecký zážitek podělte s kamarády.

€5,99 | €19,99

Sleva 70%

Zobrazit položku ve Steam Store

Neverwinter Nights: Enhanced Edition


Vraťte se do Forgotten Realms společně s nejprodávanější D&D RPG. Kombinuje všechny prvky původních Neverwinter Nights s novými vylepšeními. Obsahuje navíc přes 100 hodin nových úkolů a možnost tvořit si své vlastní!

€4 | €15,99

Sleva 75%

Zobrazit položku ve Steam Store

The Witcher 3: Wild Hunt


Zatímco v severních říších zuří válka, vy se vydáváte na tu největší zakázku svého života – musíte vystopovat Dítě proroctví, živoucí zbraň, která dokáže změnit svět.

€8,99 | €29,99

Sleva 70%

Zobrazit položku ve Steam Store

Darkest Dungeon


Darkest Dungeon je náročná, tahová RPG hra s gotickou tematikou ve stylu roguelike, která pojednává o těžkém životě dobrodruhů. Rekrutujte družinu hrdinů s pokřivenými charaktery, vycvičte ji a veďte ji do temných lesů, zapomenutých tunelů, polorozpadlých krypt a ještě mnohem dále.

€5,74 | €22,99

Sleva 75%

Zobrazit položku ve Steam Store

Divinity: Original Sin 2


Složte svou partu, naučte se mechaniky, vypilujte souboj a hraj až se třemi spoluhráči. Nezapomeň ale, že jen jeden se může stát pravým Bohem.

€22,49 | €44,99

Sleva 50%

Zobrazit položku ve Steam Store