fbpx

DOOM Eternal s novým updatem pekelně naroste

DOOM Eternal byla pořádná jízda, která vytvořila fantastickou komunitu jak z dlouholetých hráčů a fanoušků série, tak i úplných nováčků. V tomto duchu se na oficiálních stránkách Bethesdy vyjádřil Parker Wilhelm a dodává, že první update je na spadnutí a přináší řadu nových funkcí, obsahu, opravy a vylepšení.  Co update 1 přinese?


Aktualizace, která vyjde ještě tento měsíc, bude určena pro všechny platformy a kromě technických vylepšení, oprav nebo bugů, oživí i samotný gameplay.  

Například v hlavní kampani přibude tak zvaný Empowered Demons prvek, který posílí démona, jenž hráče zabil. V opětovném boji za sejmutí toho posíleného protivníka další hráč obdrží nejenom zdraví a munici, ale také bonusová XPčka pro pokrok v herních událostech. Vylepšený Battlemode


Multiplayerový režim Battlemode bude obohacen o spoustu funkcí. Dočkáme se vylepšení tutoriálu, indikátorů síťového připojení a spoustu dalšího. Battlemode bude mnohem přístupnější pro skupinky hráčů, kteří se znají a chtějí hrát spolu. Přes web Bethesda.net tak můžete vytvořit seznam přátel a skrze ID účtu se s nimi propojit v jedné aréně. Ve zprávě se také mluví o tom, že do Battlemode jsou plánovány nové hratelné mapy a démoni a i v budoucnu bude tento režim po obsahové stránce bobtnat. 

V rámci singleplayerové kampaně si vývojáři vzali k srdci zpětnou vazbu hráčů a aktualizace by měla optimalizovat rovnováhu soubojů nebo pohyb při dashingu a spoustu dalšího. 

Může vás zajímat:  TMNT: Shredder’s Revenge - vývojářský deníček 2