Fanoušek hry Horizon Forbidden West si sestrojil vlastní Focus

Jeden z hráčů novinky Horizon Forbidden West si vytvořil věrnou repliku přístroje Focus, který nosí hlavní hrdinka Aloy.  

Horizon Forbidden West je pokračování uznávaného titulu Horizon Zero Dawn z roku 2017. Hlavní hrdinkou je dívka Aloy, která cestuje přes rozsáhlé území ve snaze zjistit, proč se zdejší mechanickou zvířenu nedaří zkrotit a stává se stále divočejší. Dojde také na konflikt mezi kmeny a další události, které navazují na původní titul. Mezi hlavní vybavení Aloy patří zařízení Focus, pomocí kterého dovede skenovat okolí, vytvořit jakousi rozšířenou realitu, získávat informace o nepřátelích a strojích nebo o „starém světě“. Toto „handsfreečko“ se (hned po dredech Aloy) stalo ikonickým předmětem a fanoušci se nyní rozhodli vytvořit reálnou podobu tohoto artefaktu.  

Na síti Redit uživatel pod přezdívkou BeveledUp ukázal realisticky zpracouvanou repliku Focusu. Současně zveřejnil také tutorial, aby si Focus mohl vyrobit každý, například na Cosplay nebo jen tak na machrování v hospodě, kde půlka lidí stejně nebude tušit, proč máte za uchem podivný trojúhelníček.  

Podle reakcí ostatních uživatelů tento podomácku vyrobený Focus vzbudil velkou vlnu nadšení. Tak co, najde se i tady nějaký kutil Tim?