Hráč Elden Ringu pomocí editoru vytvořil postavu ze seriálu Přátele

Jeden z hráčů Elden Ringu vytvořil postavu, která se podobá Rossi Gellerovi – jedné z postav kultovního sitcomu Přátelé. Kvalitu jeho díla můžete posoudit sami, protože svůj výtvor umístil na sociální síť Reddit. 

Novinka Elden Ring se v současnosti těší velké oblibě mezi hráči a spousta z nich hledá možnosti, které nejsou na první pohled zřejmé nebo úplně standardní. A tak se někteří pustili do speedrunu, někteří si dlouhé hodiny vyhrají s editorem charakterů a zkouší, jak daleko je možné při tvorbě zajít – například při tvorbě popkulturních postav z filmů a seriálů. 

Mezi takové hračičky patří i uživatel, který na Redditu zveřejnil postavu, vymodelovanou podle postavy paleontologa Rosse Gellera v podání herce Davida Schwimmera.  

Editor postav není v RPG hrách žádnou novinkou, vývojáři Elden Ringu ze studia FromSoftware věnovali tomuto aspektu značnou pozornost a hráčům umožňují přizpůsobit charakter i do velmi jemných detailů. Díky tomu si fanoušci-hráči mohou vytbořit postavu velmi specifického vzhledu, který se podobá kdekomu. Již dříve například uživatel s přezdívkou PercyWolfAndrew zveřejnil svůj výtvor „krasavce Shreka“ z filmu Shrek 2.