fbpx

HYTALE – Tvorba postavy

Sice vývojáři nezveřejnily žádný datum, kdy by mohla být spuštěna betaverze hry, ale zase na nás chrlí porce novinek, které ve hře uvidíme

Hytale poskytne hráčům možnost si přizpůsobit svou postavu a to nejrůznějšími způsoby. Vše začíná v záložce !MY AVATAR” kde si vytvoříte skin vaší postavy. Dle všeho, si budeme moci změnit barvu očí, styl účesu a jestli nám naše vlásky budu překrývat jedno z očí – což pro nás chlapáky asi není, ale kdo ví. Je to spíše prvek, který uvítají dívky. Možnosti úprav bude spousta a zde se ukáže, jakou má hráč fantazii.

Dobrou věci je, že pokud si zvolíte nějaký doplněk vašeho dobrodruha, tak nějak neovlivní styl daného oblečení, účesu, což je nesmírně výhodné a atraktivní.

Oblečení samotné je také rozsáhle – je libo košile, triko, mikina s kapucí nebo bunda? Prosím, tohle a mnohem více nabídne Hytale. Úžasnou věci je, že pokud bude ve vaší volbě outfitu kabát nebo podobný prvek, bude se animovat při pohybu, což je na druhou stranu samozřejmostí, protože pokud by byl zafixovaný, nebylo by to pěkné, takže tenhle krok se nám od vývojářů zamlouvá.

Témata postav, které si hráč vytvoří, bude moci nosit v klasickém režimu, ale i v módu miniher. Vývojáři dávají také tu možnost, že si budete moci vaší postavičku obléct do outfitů, které budou tématické a předem definované hrou, ale nebojte, málo jich nebude.

Autorům jde především o to, aby měl hráč při tvorbě např.: salónu nebo kosmické lodi, na výběr i tématické oblečení k danému stavebnímu projektu, což přidává na rozmanitosti a širšímu pohledu na hru.

Jde vidět, že vývojáři myslí na vše, co může hru udělat zajímavější, hratelnější a zábavnou.

Perlička na závěr. Vaše vytvořená postava při vaší neaktivitě nebude je tak tupě stát, ale bude se pohybovat od pasu nahoru, takže bude neustále aktivní, koukat kolem sebe, pohybovat hlavou, což na oko vypadá božsky. 
Zdroj: hytale.com

One comment

  1. Saragof napsal:

    thanks for approve my account 🙂

    deSara

Napsat komentář