fbpx

KFC konzole – dej si pauzu, dej si křídlo

Když došlo k odhalení podoby nové generace konzolí, přirozeně se objevily nejrůznější vtipy na jejich podobu, konkurenční boj mezi Sony a Microsoftem a kdoví co ještě. Jednou z takových legrácek byla i reklama řetězce rychlého občerstvení KFC, v níž představil vlastní herní zařízení s názvem KFConsole.

Provedení připomínalo velký kyblík kuřecích křidýlek a podle reklamy měla konzole obsahovat zabudovaný tepelný zdroj na přípravu dalších kuřecích pochutin. Nikdo nepochyboval, že se jedná o legraci a spíše snahu trochu se zviditelnit v internetovém světě v době, kdy se v něm propíraly především nové konzole. Jenže teď se o tomto bizarním stroji mluví znova. Proč?

Do hry se dostávají velká technologická jména, jako Cooler Master, Asus nebo Seagate, která by mohla tento neobvyklý počin skutečně zkonstruovat a dát na trh. Spekulace spustil tweet na účtu KFC Gaming s krátkým videem a následným odkazem na oficiální stránky pod hlavičkou CoolerMaster, kde jsou uvedeny podrobnější informace. Například to, že zařízení zvládne hraní ve 4K při 240 snímcích za vteřinu, jako úložiště poslouží 1TB SSD od Seagate a chybět nebude ani ona slavná, patentovaná Chicken Chamber pro přípravu kuřecích stripsů a jejich následné pojídání během herní pauzy. Je to jen pokračování vtipu, nebo je vše myšleno vážně: Upřímně, v dnešní době už bychom se neměli divit ničemu.

Může vás zajímat:  State of Play přinese informace o novém Ratchetovi