fbpx

Leakerka dráždí fanoušky Harryho Pottera. Kdy se dočkáme nových informací?

Známá leakerka naznačuje, že nových zpráv o akčním RPG Hogwarts Legacy bychom se mohli dočkat relativně brzo.

Oficiální datum vydání hry bylo odloženo na rok 2022 a hráči nastupující do školy v Bradavicích na jakékoli další informace netrpělivě čekají. A zdá se, že by se jich mohli dočkat už zanedlouho. Leakerka na twitterovém účtu v odpovědi pro jednoho z fanoušků uvedla, že o Hogwarts Legacy se dozvíme koncem tohoto měsíce, nebo při příležitosti The Game Awards.

Jedná se o Millie A, která se může pyšnit poměrně přesnými úniky okolo zajímavých herních titulů. V poslední době například „trefila“ chystanou hru Wolverine od Insomniac Games. Pokud jsou její předpoklady správné, hru Hogwarts Legacy bychom mohli znovu vidět buď v následujících týdnech, nebo 9. prosince na The Game Awards. V každém případě však berme tyto zprávy s patřičnou rezervou a jako domněnky.

Od oficiálního oznámení hry toho bylo vidět opravdu málo. Trailer sice odhalil základní koncept, který z hráčů udělá řadového studenta Školy čar a kouzel v Bradavicích, ale reprezentativnější záběry ze hry stále chybí. Současně není ani oficiálně jasné, kdy a kde by se tento očekávaný titul měl opět objevit v akci. Zúžení termínu vydání by taky nebylo špatné. Jakákoli nová informace by jistě přitáhla pozornost fanoušků a povzbudila je.

Spousta hráčů očekávala, že Hogwarts Legacy uvidí na E3 2021, ale společnost Warner Bros. Interactive se rozhodla svou prezentaci omezit takřka výhradně na Back 4 Blood. Další možností byla událost Playstation Showcase, která se konala v září, ale ani zde nebylo po hře vidu ani slechu.

Může vás zajímat:  Bulánci 2: první ukázka hratelnosti je na světě

Pokud bychom se nového oznámení dočkali již v říjnu, není jasné, kdy a při jaké příležitosti by tak mělo být učiněno. Velké herní akce plánované nejsou a nedává smysl, aby Playstation uspořádal další událost tak brzy. Warner Bros. také nic podobného neoznámili. A tak se jako nejpravděpodobnější jeví nějaké další odhalení v rámci letošního The Game Awards. Nyní víme jen to, že hra Hogwarts Legacy vyjde někdy v průběhu roku 20200 pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series. Tak – uvidíme.