Mafia: Definitive Edition – kultovní klasika v naleštěném kabátku

A je to tady! Společnost 2K oficiálně oznámila vydání Mafia: Trilogy. Kolekce her se ujme studio Hangar 13 a vyjde na PC, PS4 a Xbox One.  


Mafia: Trilogy


Druhý a třetí díl můžeme stále chápat vesměs jako nové… no, prostě ne tak staré hry. Za bližší zmínku tak stojí především původní Mafia, která se dočká notně oprášeného grafického kabátku. Modernizovaný vizuál doplní původní soundtrack. Podle dostupných screenů vypadá příběh Tommyho Angela na pohled opravdu libově. 

Mafia: Definitive Edition, jak zní plný název, bude přetvořena od samého základu, nabídne rozšířený příběh i gameplay. Bude to však stále ta Mafia, kterou si pamatujeme. Alespoň tak je to psáno na stránce v oficiálním obchodě Microsoftu. Hra by měla vyjít 28. srpna 2020. 

Mafia 2: Definitive Edition bude obsahovat základní hru a všechna rozšiřující DLC. Pokrok po vizuální stránce samozřejmě nebude tak markantní, ale grafika bude remasterovaná v HD kvalitě, slibována je podpora 4K UHD a video formát HDR10. Hra by měla vyjít už velmi záhy, a to 19. května.

Hry vyjdou na PC, PS4 a Xbox One.