fbpx

Metaphobia je výborná retro adventura a je zdarma!

Metaphobia se objevila jako blesk z čistého nebe. Je výborně nadabovaná, má skvělou retro grafiku, zajímavý příběh a je zdarma.

Vývojářům ze studia Digital Mosaic Games patří velký obdiv, protože udělali něco, co je v dnešní době už celkem vzácnost. Vytvořili skvělou hru a vydali ji zdarma. Žádný Steam nebo Epic, prostě stáhnete rar a hrajete.

Devadesátková adventura


Metaphobia je klasická adventura z 90. let, se vším co k tomu patří. Retro grafika a zajímavá detektivní zápletka. Váš otec by zvolen starostou v malém městečku. Krátce po nástupu do funkce byl ale zabit. Případ se zdá být jednoduchý – otce zabili nešťastnou náhodou zloději, kteří se k němu vloupali. Případ uzavřen. Vám to ale nestačí a tak se pustíte do vlastního vyšetřování smrti otce. Příběh se zamotává a v roli syna Richarda brzy zjistíte, že pravda se schovává hluboko pod zemí.

Hra nabízí 30 lokací a 20 plně dabovaných postav. A to vše úplně zdarma. Vývojářům patří velké díky za to, že je nezajímají jen kreditky hráčů a nabídli svou skvělou hru zdarma. Hru najdete v raru na webu Itch.io nebo na Steamu.

Gamevise.com hraje Metahpobii

Může vás zajímat:  Byl oznámen GreedFall 2 - The Dying World