fbpx

Microsoft ukázal hry zdarma na říjen

Jako každý měsíc se hráči s předplacenou služnou Games with Gold těší na svoji várku titulů zdarma a jako tradičně se bude jednat o čtveřici her, z nichž dvě jsou určeny pro Xbox One a dvě pro Xbox 360. Druhý podzimní měsíc bude docela slušná duchařina.


Již 1. října přibude do knihovny puzzle hra Slayaway Camp: Butcher’s Cut, která je sice strašidelná, ale svou grafickou stránkou vám srdeční tep nejspíš nezvedne.


To druhý kousek Maid of Sker je z jiného těsta. Z pohledu první osoby se potulujete domem, kde vás rozhodně nikdo nebude hostit čajem a koláčky. Při průchodu hrou hraje důležitou roli zvuk a akustika obecně. Hlavní hrdina musí doslova zadržet dech, aby se prosmýknul kolem nepřátel a vyváznul se zdravou kůží. Dostupnost od 16. října.


Kreslená hopsačka Sphinx and the Cursed Mummy vás zavede do starověkého Egypta, ve které se hlavní hrdina nesnaží o nic menšího než záchranu světa. Inu, i mezi pyramidami může být zábava. K dispozici od 1. října pro Xbox 360 a Xbox One.


Poslední hrou je roztomile vypadající RPG Costume Quest, ve které se skupinkou hrdinů sbíráte nejrůznější zbroj a bojové schopnosti, abyste to nepřátelům mohli nandat – od 16. října pro Xbox 360 a Xbox One.


Podívejte se na hry v přiloženém videu.

Může vás zajímat:  Gotham Knights nejspíš umožní kooperaci až 4 hráčů