fbpx

Nálož informací o Resident Evil Village

Noční on-line událost Capcomu s názvem Resident Evil Showcase rozhodně nebyla skoupá na informace a přinesla slušnou nůši novinek o chystaném titulu Resident Evil Village. Tak si je pojďme hezky sesumírovat.

V první řadě byl vypuštěn nový trailer, který během 3 minut kombinuje známé i zcela nové záběry. Nový gameplay sází především na vykreslení atmosféry a samozřejmě v něm nemůže chybět ani postava Lady Dimitrescu. Ve videu se mihne také ikonická postava série Chris Redfield, o jehož motivaci stále nevíme nic. Stejně jako to, jestli je to slušňák, nebo záporák. Vidět lze i jakési podivné podzemí, ve kterém se to hemží nepřáteli, a spoustu dalšího.

Hra vychází na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S a Xbox One 7. května tohoto roku. Před vydáním nám pak Capcom nabídne demo. Majitelé konzolí Playstation si ho budou moci vyzkoušet dříve.

  • První demo bude k dispozici pouze pro konzole PS4 a PS5 od 18. dubna 19.00 do 19. dubna 3.00 hodin a podíváte se v něm do hradu.
  • Druhé demo rovněž pro konzole Playstation si lze vyzkoušet v časovém bloku od 25. dubna 19.00 do 26. dubna 3.00 hod. a ukáže vám vesnici. Obě dema mají 30 minut.
  • Třetí demo už bude k dispozici pro všechny platformy, na kterých hra vychází, a můžete si ho vyzkoušet od 2. května 2.00 po dobu jednoho dne na jednu hodinu. Už nyní si můžete časově omezené demo předběžně stáhnout.
Zdroj: Polygon

Resident Evil Village bude obsahovat také režim The Mercenaries, ve kterém na vás čekají zástupy nepřátel, zběsilá střelba a nálož upgradů, abyste měli během časového limitu možnost přežít.

Zdroj: residentevil.com

Může vás zajímat:  Naughty Dog ukazuje fotografie z natáčení seriálu The Last of Us