fbpx

Někteří předplatitelé PS Plus dostanou v říjnu 4 hry

Společnost Sony nedávno oficiálně potvrdila PS Plus hry pro říjen. Protože se však tituly dokonale shodovaly s dřívějším únikem, u spousty z nás zklamání z nabídky zůstalo.

Mnoho uživatelů ventilovalo svou nespokojenost ještě před oficiálním odhalením na internetu. Mortal Kombat pouze v základní verzi bez DLC není nic moc, když tu máme MK XL nebo MK 11, oblíbenost golfových her jistě nepatří k nejvyšším a Hell Let Loose je sice fajn, ale omezen pouze pro majitele PS5. Mezi další stížnosti patřilo i to, že říjen bývá tak zvanou „strašidelnou částí sezóny“ díky Halloweenu, Dušičkám. I proto by komunita místo golfu(!) raději uvítala nějakou hororovku nebo něco děsivějšího (byť fatality v MK X nejsou pro slabé povahy).

Je zajímavé, že hráči v Asii dostali s předplatným ještě 4. hru, která nejvíce odpovídá halloweenskému období – Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood. Čas od času se v některém regionu objeví hra navíc, aniž by se jednalo o úmysl. Nicméně i toto může pro některé hráče být mírné rýpnutí pod nehet, zvlášť podíváme-li se ke konkurenci Xboxu. V rámci předplatného Games with Gold se majitelé Xboxu v říjnu těší z dvojice hororových her Castlevania: Harmony of Despair a Resident Evil: Code Veronica X.

Zdá se tedy, že podle Sony je letošní rok už tak dost strašidelný a nemá smysl ho podporovat hrami zdarma v PS Plus. Možná se ještě dočkáme nějakého překvapení. Pokud tomu však nebude, letošní strašidelný říjen si na Playstationu užijeme pouze prostřednictvím vydaných her, jako Alan Wake Remastered, Resident Evil 4 VR, nového dílu The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, Back 4 Blood nebo Fatal Frame: Maiden of Black Water. No, doufejme, že se ještě něco najde a budeme mile překvapeni.

Může vás zajímat:  Gotham Knights nejspíš umožní kooperaci až 4 hráčů