fbpx

NHL 94 Rewind – balíček nostalgie k NHL 21

Že se hráči při předobjednávce nového ročního hokejové simulace NHL 21 dočkají bonusového obsahu, do něhož spadá původní NHL 94 s aktuální soupiskami a týmy, je už nějakou dobu známo. Teď se však vynořili další informace, které sdělil producent hry Andy Agostiny pro magazín Polygon.

V článku se uvádí, že skalní fanoušci se mohou těšit na opravdu ničím nezkalenou retro záležitost z roku 1993. Stejně vypadá, stejně se i hraje. Přináší onu specifickou old-school atmosféru a hratelnost, a to včetně střel z první, které už tehdy byly ve hře možné. Jedinou změnou je počet týmů, který vzrostl na 31, a aktualizované soupisky.
S hráči souvisí i další aspekt, kterým jsou hráčské statistiky. Moderní NHL tituly pracují s mnohem širším spektrem atributů (cca 28), zatímco NHL 94 jich má nějakých 12. Vývojáři si tak i na tomto aspektu dali záležet a jednotlivé mančafty tomu uzpůsobili.
V současnosti je hra výhradně součástí předobjednávky NHL 21, nicméně není vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme i jiného způsobu distribuce. Co se týče multiplayeru, bude k dispozici pouze lokální na jedné obrazovce.

Může vás zajímat:  Epic se s tím nepáře, nabízí zdarma skutečnou pecku