fbpx

Nintendo Switch Online obohatila další trojice klasických her

Rovnou trojice klasických her je již dostupných pro všechny předplatitele Nintendo Switch Online. V knihovně najdete tituly Dig Dug 2, Mappy-Land a ten nejzajímavější kousek Earthworm Jim 2. 

Earthworm Jim 2 je klasika pro Super NES z roku 1995 a představuje pokračování původního titulu z roku předchozího. Dobrodružství ztřeštěného žížaláka je plošinovkou z bočního pohledu, přičemž tento žánr byl ve své době velice populární. Nesmíme opomenout, že hra je kultovní především svým specifickém humorem, ve kterém figurují třeba statné krávy.  

Dig Dug 2 pro Nintendo Entertainment Systém je portem arkády od Namco z roku 1985. Rovněž se jedná o pokračování hry Dig Dug z roku 1982, určené pro stolní herní automaty. Hra obsahuje staré známé z původní hry, ale tentokrát se odehrává na povrchu ostrova a z pohledu shora dolů. Hlavní hrdina Taizo se bude se svojí sbíječkou k rozdělení ostrova řádně ohánět.  

Mappy-Land je pokračování arkádové plošinovky od Namco z roku 1983. V něm se hlavní hrdina policejní krysa pokusí napříč úrovněmi získat několik narozeninových dárků, přičemž se musí vypořádat s kočičím gangem.  

Přijdou vám všechny tyto hry divné? No, taková byla doba, vážení. 

Může vás zajímat:  Alternativní konce her: jednou je málo, desetkrát moc?