fbpx

Nový Fortnite event překonal sledovanost 1.0

Začala pátá sezóna a člověk by si řekl, že už to celé umřelo a ono nic. Na místo toho se nový event, jenž završil crossover se superhrdiny od Marvelu, stal tím dosud nejsledovanějším. Překonal tak dokonce i černou díru či živé koncerty.

Kolik..?!

V době akce bylo do hry přihlášeno přes patnáct milionů lidí a na streamovacích platformách další tři miliony. Z toho 2.3 mil. na Twitchi, což je číslo tak obrovské, že služba nápor nezvládala a došlo k výpadkům. Něco podobného se již stalo dříve při letní záplavě či v menším měřítku i u již zmíněné černé díry.

[adblockingdetector id=”5fd7ba8385e23″]

Galactus dostal, co se do něj vešlo..

Hratelná část zabrala deset minut i s filmečky. Samozřejmě, že s planety požírající entitou nelze bojovat za pomocí konvenčních zbraní. Na místo toho hráči nabídl pomocnou ruku Tony Stark alias Iron Man a dostal ho do bezpečí, odkud pak s tisícovkami autobusů upravených na pohyb ve vesmíru byl veden odvetný útok.

Ten vás přepnul do letecké akce, která byla tak primitivní, že tam snad ani nešlo zemřít. V ní jste se po čase prostříleli skrz překážky a záporákovu ochranu až k jeho hlavě, kde byla zasazena smrtící rána.

Dobrý konec.. takže mapa zůstává?

Ani náhodou! Tohle je Fortnite, takže nakonec se začala rozpadat místní zpravodajská základna na ostrově uprostřed mapy a v panice došlo k aktivaci zařízení, jenž ji vysálo kamsi do hlubin, kde z nějakého důvodu je její klon.. vy, kdo to hrajete, víte..

Může vás zajímat:  Life is Strange: True Colors – seznamte se s postavami