fbpx

PlayStation 5 půjde koupit jen on-line

Všechny PS5 konzole, které mají přijít na trh v den vydání 12., respektive 19. listopadu, budou k dispozici jen přes on-line objednávku. Nikoli v kamenných prodejnách.

Na oficiálním twitterovém účtu Playstation se objevilo oznámení ohledně prodeje konzole PlayStation 5. Po přesměrování na PlayStation blog je k dispozici článek, v němž senior director Sid Shuman píše, že „prodej konzole PlayStation 5 v den uvedení bude probíhat prostřednictvím on-line objednávkových formulářů našich partnerských obchodů“. Žádné kusy nebudou k dispozici ke koupi v kamenných prodejnách. Hráči si tak 12. 11. a 19. 11., kdy je launch naplánován také v ČR, mohou klidně přispat.

Tímto oznámením se snaží předejít tomu, aby konzolechtiví hráči nestáli ve frontě před obchody, netvořili hloučky a zůstali v bezpečí, stejně jako zaměstnanci obchodů v době pandemie koronaviru.

No, u nás můžeme být docela v klidu. Pokud jste totiž neučinili bryskní předobjednávku, minimálně do února se na vás v českých e-shopech nedostane.

Může vás zajímat:  Remedy: informace o Alan Wake 2 a remasterovaná verze na Switch