fbpx

PlayStation plánuje vyvíjet mobilní hry a hledá šéfa této divize.

Podle nabídek volných míst, které Sony Interactive Entertainment zveřejnil to vypadá, že tato společnost plánuje vydávat svoje nejlepší hry také ve variaci na mobily.

PlayStation studio právě shání šéfa mobilní divize do svých poboček v San Mateu nebo Los Angeles v Californii. Úspěšný uchazeč bude zodpovědný za vývoj mobilních her podle chystané roadmapy na příštích tři až pět let.

Jako Šéf mobilní divize budeš mít na starosti strategii vývoje mobilních her pro PlayStation Studios a budování základů pro další růst tohoto odvětví. Povedeš všechny aspekty rozvoje z konzolí a počítačů na mobilní telefony se zaměřením na Live Service a adaptaci našich nejlepších her na mobily. Budeš zodpovědný za budování a rozšiřování teamu mobilních vývojářů a budeš působit jako vedoucí tohoto nového odvětví pro PlayStation Studios.

Takto je ve zkratce popsaná nová pozice, kterou Sony otevřelo právě pro vývoj mobilních her. Na celou pracovní nabídku se můžete podívat zde.

Nejlepšími herními tituly podle prodejů jsou Gran Turismo, God of War a Uncharted. Můžeme tedy předpokládat, že právě poslední dvě zmiňované se dočkají svojí mobilní verze.

Může vás zajímat:  TMNT: Shredder’s Revenge - vývojářský deníček 2