fbpx

Přidejte si dvě hry do knihovny na Epicu zdarma

On-line platforma pro nákup her v těchto dnech rozdává další dvě hry zcela zdarma. Do své digitální knihovny si můžete přidat veselou multiplayerovku a tajemnou hororovku z pohledu první osoby. Hry jsou k dispozici zdarma do 28. dubna.

Riverbond 

Pokud jste fanoušci řádění ve více hráčích z pohodlí obýváku, mohl by vás zaujmout titul Riverbond. Je to kooperativní hra až pro 4 hráče, ve které se ocitnete ve voxelovém světě a plníte rozmanité mise, doprovázené bojem a ničením takřka všeho kolem vás. Vyrazit za dobrodružstvím můžete s přáteli, ale i samostatně.  

Amnesia: Rebirth 

Z notně jiného soudku je druhý dostupný titul Amnesia: Rebirth. Jedná se o poměrně nový kousek, hra vyšla v říjnu roku 2020, a představuje dosud poslední přírůstek do série hororových adventur.- Ve hře se zhostíte role ANastasie Trianon, která se po havárii letadla ocitne kdesi v alžírské poušti se ztrátou paměti a samozřejmě nefunkční GPSkou na mobilu (jinak by to ani zdaleka nebylo tak tajemné a tísnivé). Vaši nejlepší kámoši tak budou plamének zápalky a děsivé vize. Tak se hezky bavte.  

Může vás zajímat:  Wolfenstein 3D: legendární hra má 30 let od vydání