fbpx

Prince of Persia: Sands of Time Remake opět odložen

Na twitterovém účtu Ubisoftu se objevilo oznámení, že remake prvního dílu nového Prince je odložen – tentokrát na neurčito.

Původně byl termín vydání v lednu, následoval posun na březen a v tuto chvíli není nové datum známo. Ubisoft svůj příspěvek doplnil textem, v němž naznačuje, že si s písky času ještě nějakou dobu nepohrajeme.

„Od chvíle, kdy jsme v září oznámili vydání Prince of Persia: The Sands of Time Remake, jsme zaznamenali celou řadu reakcí na tuto sérii. Je to vaše vášeň a podpora, které pohánějí naše týmy vývojářů, aby vytvořily nejlepší možnou hru. Tím chceme říct, že jsme se rozhodli posunout vydání PoP: The Sands of Time Remake na pozdější datum. Tento další čas umožní našemu týmu vytvořit remake, který bude svěží, a přitom věrný originálu.“ Zdá se tedy, že se na odkladu podílejí negativní ohlasy fanoušků, kteří si stěžovali na vizuální stránku. Součástí remaku má být i bonus v podobě originálního Perského Prince z roku 1989. Tak doufejme, že odklad není podmíněn právě tímto a že se brzy dočkáme dalších informací.

Může vás zajímat:  Ratchet and Clank: Rift Apart – nový trailer a Ratchetova láska?