fbpx

PS Plus hry v dubnu: loupení, blbinky se SpongeBobem a karetní roguelike

Od úterý 5. dubna si budete moci v rámci předplatného stáhnout trojici her do své digitální knihovny. Konkrétně se jedná o tituly Hood: Outlaws & Legends, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated a Slay the Spire.  

Hood: Outlaws & Legends (PS4 a PS5) 

Multiplayerovka, ve které proti sobě bojují týmy zlodějů. Hr anabízí plnohodnotný PvE režim, kde se hráči snaží ovládnout spawn místa a získat pro sebe co nejvíce zlata. Režim Gold Rush svede dva týmy po čtyřech hráčích k úkolu provést dokonalou loupež, ukrást poklad a dostat ho do bezpečí, zatímco hráči mezi sebou a AI bojují. POstavy mohou bvyužívat plížení, jedinečné dovednosti a schopnosti. 

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (PS4) 

Kreslená plošinovka s animovaným hrdinou, kterého zbožňují děti a řekněme si upřímně – i dospělí. Ovládat budete nejen SPongeBoba, ale také Patricka nebo Sandy. V levelech uplatníte jejich specifické dovednosti, s pomocí kterých zastavíte dábelský Planktonův plán ovládnout Zátiší Bikin.  

Slay the Spire (PS4) 

Karetní hra s fantasy světa, která využívá prvky roguelike. Hra vám nabízí stovky karet, ze kterých si vytvoříte vlastní balíček, se kterým následně ničíte nepřátele a postupujete k vrcholnému vítězství. K dispozici budete mít mocné relikvie, které vylepšují schopnosti vašeho balíčku a umožní vám lépe překonat nepřátele i bossy.  

Předchozí várku her můžete stahovat až do 4. dubna. Pokud navíc vlastníte konzoli PS5 a využíváte službu PS Plus Collection, máte už jen omezenou dobu stáhnout si hru Persona 5. Ta opustí PS kolekci 11. května. Hry si stačí stáhnout do knihovny a hrát zdarma po celou dobu aktivního členství PS Plus. 

Může vás zajímat:  Epic rozdává trojici her a láká na překvápko