fbpx

Rocket League poslední šance na CZ/SK scéně?

Rocket League je na Československé turnajové scéně mrtev. Portály jako Palyzone, Grunex nemají zájem podporovat Rocket League a tak není divu, že turnaje v Česku úplně vymizely. Jediná šance hráčů, kde si zahrát o zajímavé ceny, byla jen na jediném portálu a to na TopGamingu.

Nicméně na nějaký čas Rocket Leagu též zmizel s nabídky turnajů právě na zmíněném webové stránce a jediná možnost byla ESL PLAY nebo kompetitivní a turnajový mód v hře.

Kdo vlastně může za to, že Rocket League není tak oblíbený na CZ/SK scéně? Představte si, že samotní hráči a jejich chování. Je to smutné, když sama komunita zabijí svou oblíbenou hru.

Před několika dny, vyšel na jedné facebookové stránce článek o turnaji, vedení TopGamingu ohlásilo návrat pro Rocket League a první turnaj se odehrál v pátek 8.3.2019. Bohužel jsem už nezjistil zda byl úspěšný, ale samotné vedení TPG zdělilo, že plánuji pravidelné 4 turnaje a pak se rozhodne (podle zájmu o turnaje) jaký plán se zvolí pro rok 2019. Tohle je výborná zpráva pro samotné hráče.

Můžeme očekávat lepší zítřky pro Rocket League? To ukáže až čas a zájem o turnaje.

Může vás zajímat:  Fall Guys: nově se budete rozčilovat na PC, Switchi i Xboxu