fbpx

Skybound Entertainment oznamuje nový titul Walking Dead: Last Mile

Skybound ve spolupráci s Genvid Entertainment pracuje na nové hře z univerza Walking Dead, která bude určena exkluzivně pro Facebook a vyjde letos v létě. Přesné termíny nebo to, jak vše bude probíhat, nebylo zveřejněno.

V současnosti víme, že hra Walking Dead: Last Mile bude masivní interaktivní projekt (v originále Massively Interactive Live Event), ve kterém se budou angažovat sami diváci svými rozhodnutími. Příběh a osudy postav tak budou mít ve vlastních rukou diváci z celého světa, současně ale mohou jednotlivé epizody pouze sledovat. 

V praxi se tak bude jednat o jakýsi interaktivní seriál, který se asi nejvíce přibližuje epizodické sérii The Walking Dead od Telltale Games, která sledovala osudy postav a jejich počínání jak individuálně, tak v rámci komunity přeživších. Ve své podstatě se jednalo o seriál, v němž jste na určitých místech modifikovali dialogy a rozhodovali, co se stane dál. Dopad volem byl mírně řečeno sportný, ale vysoké hodnocení a ocenění této sérii nelze upřít.  

Jaké postavy se v TWD:LM objeví, zatím není známo. Přesné datum vydání ani délka trvání celého eventu dosud nejsou známé.  

Může vás zajímat:  Remedy: informace o Alan Wake 2 a remasterovaná verze na Switch