fbpx

Someday You’ll Return dostane dabing…někdy

Hororovka z pohledu první osoby z českých luhů a hájů (doslova) by měla dostat plnohodnotný český dabing. Kdy by se tak mělo stát, to je zatím ve hvězdách.

Není pochyb o tom, že tuzemský hráč by si na českém znění pošušňal, jenže se s takovým krokem pojí také velké nesnáze, respektive finanční stránka.

Hra, která spatřila světlo světa již 5. května, prošla řadou vylepšení a změn, které mimo jiné reflektují také požadavky samotných hráčů. Došlo například k plynulejší gameplay v druhé části hry, úpravě stealth pasáží, pro snadnější absolvování si lze namíchat speciální lektvar, který kromě ingredienci stojí také část dobré karmy. Volba je však čistě na hráči. PC verze nedopadla ve výsledku vůbec zle. A tak se začíná čile spekulovat jednak o dabingu, jednak o konzolové verzi, kterou sami autoři již dávno sami avizovali. O vydání Someday You’ll Return na konzole si můžeme nechat zdát. Ohledně dabingu se vývojáři z CBE Software vyjádřili, že probíhají jednání se studii a o dabingu se stále uvažuje. Celou zprávu najdete “zde”.

Může vás zajímat:  Epic rozdává trojici her a láká na překvápko