fbpx

Sonic The Hedgehog – Trailer

Kdo by to čekal, že se dočkáme filmové adaptace Sonica a Proč vlastně ne, když 9.5.2019 přijde do kin Pokémon: Detektiv Pikachu.

Modrý ježek Sonic byl prvně spatřen v roce 1991 ve hře Sonic The Hedgehog, kde firma SEGA přikázala týmu AM8, aby vytvořila firemního maskota. To se událo rok (1990) před samotným vydáním hry . Práce na modré postavičce s ostny na hlavě se zhostily výtvarníci: Naoto Ohshima, Jina Ishiwatari, Rieko Kodama.

Sonic do dnešního dne, je stále populární u hráčů. Za ty léta, hra dostala několik adaptací na jiné platformy, jako např.: Steam, Nintendo Switch, Androd, iOS a další. Jde vidět, že je stále o modrého a rychlého ježka zájem.

Youtube kanál KinoCheck International včera publikoval oficiální trailer, právě na vůbec první celovečerní hraný film o modrém ježkovy s jménem Sonic. Za pouhých 18 hodin, co byl trailer vydán, video vidělo 2,1 milionů diváků. Na to můžeme jen napsat “WOW”

V Sonic The Hedgehog neuvidíme jen modrého ježka, ale také velmi známe herce, jako například Jim Carrey jako Dr. Robotnik (Maska. Lhář, Já, mé druhé já a Irena, Yes Man.) Sonica nadaboval herec, dabér, spisovatel, komik, režisér a producent Ben Schwarts.

Film vlítne do kin, už tento rok a to v listopadu. Na Sonica se moc těšíme a budeme doufat, že půjde u příjemný rodinný zážitek, pro každého fanouška Sonica či filmové nadšence.

Může vás zajímat:  Multiversus se připomíná trailerem a láká hráče na testování

SONIC: The Hedgehog Trailer (2019)