fbpx

SOUTĚŽ: 6 klíčů pro skvělou českou hru Archamon!

Protože na české herní scéně se neustále objevují další a další skvělé kousky. Rozhodli jsme se vám nabídnout hned 6 klíčů ke hře Archamon. Český středověký survival klenot sice uniká pozornosti mnoha hráčů, jedná se ale o opravdu podařenou hru.

Soutěžní formulář se nachází na konci článku.

Archamon je budovatelská “survival” strategie v reálném čase. Ve hře sice nenajdete žádné kouzla, draky ani nestvůry, ale i bez nic je hra výborným počinem.

Vaším úkolem je vybudovat civilizaci, která bude schopná přežít v drsných podmínkách Archamonie. Proti vám stojí drsná příroda a divoké kmeny, které se snaží v nehostinné krajině přežít stejně jako vy. Bojovat budete také s ostatními osadami, které se stejně jako vy snaží přežít.

Hra nabízí opravdu hodně zajímavých prvků. Vše se odehrává na náhodně generovaných mapách, u kterých si můžete zvolit základní vlastnosti. Při stavbě vesnic jste omezeni pouze jedním parametrem a to velikostí mapy. Vaše vesnice může být libovolně velká. Hlavní budovu, tedy hrad, můžete vylepšovat a stavět hradby nebo palisády. K výrobě a zpracování se ve hře nachází 30 druhů surovin.

Velkou roli také hraje počasí a roční období. V zimě moc obilí prostě nevyroste. Velmi zajímavá je také přítomnost aristokracie. Můžete si vybudovat pověst a zasloužit si šlechtický titul nebo promýšlet rodinné svazky, tak aby případná svatba vynesla co nejvíce vašemu království.

Dobývání pak probíhá ve velkých bitvách. Hrady budete dobývat pomocí katapultů a těžké techniky. Nechybí ani editor misí, ve kterém si můžete vytvořit scénář podle sebe. Zde se nabízí skvělý prostor pro vyobrazení reálných bitev ve hře.

Gameplay trailer na hru Archamon

V budoucnu se ve podle vývojářů objeví ve hře i námořní bitvy a hlavně tolik kýžený multiplayer, který k této super hře sedne jako zadek na hrnec.

Pokud chcete i vy zkusit štěstí a přežít, můžete vyplnit formulář níže a zúčastnit se tak soutěže o 6 klíčů na Steam k této hře. Nezapomeňte, že součástí soutěže je i >Like na naší Facebookové stránce Gamevise<. Víme, je to kýč, ale i my chceme lajky a chceme budovat komunitu, která se bude zajímat o dění na české herní scéně.