fbpx

Soutěž končí a AreaZ dostává další update

Již dnes večer vyhlásíme dva výherce, kteří obdrží klíče ke hře AreaZ. Na dnešek také připadá větší update do této hry, který výrazně sníží nároky na hráče.

AreZ je hra, ve které musíte přežít v nehostinných prostředích. Zakládá si na realistických herních mechanikách. To ale nemusí být pro všechny hráče atraktivní. Vývojáři se tedy rozhodli přidat do hry nižší obtížnost, aby i méně nároční hráči mohli zkusit přežít v džungli.

Pod názvem Eden (tedy Ráj) přinese update do hry o něco jednodušší přežívání. To zahrnuje například deset krát větší loot, razantně menší spotřebu staminy ruší postihy při namočení ve vodě. Hlavní hrdinka také nemůže umřít na vyčerpání a nebude skoro vůbec pršet. Můžete tedy v pohodě na sluníčku lovit a sbírat potřebné věci, beze strachu z toho, že oheň ve vašem táboře zhasne.

Kromě zjednodušení doplní nový update také životní cyklus banánovníku, který po úrodě uvadne. Místečka na sběr banánu tedy bohužel ztrácí svoje kouzlo. Do hry přibude také zašpinění postavy při pohybu džunglí.

Je zjevné, že AreaZ se stále vylepšuje. Pokud se přidáte už teď, můžete určitě přispět k vývoji hry svými nápady. Pokud jste nesoutěžili nebo jste nevyhráli klíč, nezoufejte. AreaZ je k dostání na Steamu.

Může vás zajímat:  State of Play přinese informace o novém Ratchetovi