fbpx

SOUTĚŽ: Tři klíče ke skvělému českému cyberpunkovému RPG s názvem Dex

Další soutěž na Gamevise.com se bude opět týkat hry, která vznikla v České republice. Jmenuje se Dex a jedná se o opravdu povedené cyberpunkové RPG ve 2D. Vzhled hry může klamat svým zpracováním ve 2D. Dex je naopak velmi propracovaná a příběhově založená hra, která nadchne každého fanouška cyberpunkových metropolí.

Ve hře Dex se chopíte role stejnojmenné hlavní hrdinky, která prochází nelineárním příběhem ovlivněným vašimi rozhodnutími. Hlavní příběhová linka vás zavede do boje s velkou korporátní firmou. Ta ovládá nejvybavenější armádu a ovládá život obyčejným lidem. V roli Dex se pokusíte tuto korporaci rozbít.

Hra je ve 2D, nabízí ale opravdu zajímavou dějovou linku. Tu obohacují vedlejší úkoly, kterých ve hře není málo a výborně doplňují hlavní příběh. Budete například shánět artefakty pro překupníka, koření pro prodavače kebabu nebo léky pro chlapce, který pečuje o nemocnou matku. Postupem času vylepšujete hlavní postavu na každé nové úrovni a zároveň instalujete implantáty, které dovolí Dex skákat opravdu vysoko nebo zabíjet nepřátele úderem ruky. Celá hra má navíc kompletní český dabing a příběh si tak užijete i bez znalosti angličtiny.

Pravidla soutěže

Pro účast v soutěži se musíte přihlásit na náš Discord a na kanálu #soutěže reagovat na příspěvek! Soutěž končí 12. května 2022 v 18:41 a vyhodnocení proběhne na Discordu.

https://discord.gg/Ds9znQm6

Může vás zajímat:  Alternativní konce her: jednou je málo, desetkrát moc?