fbpx

Starý Sonic v nové době – to je kolekce her Sonic Origins

Titul Sonic Origins bude obsahovat kolekci her Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles a Sonic CD. Vyjít má 23. června na všech platformách kromě Switche, na ten se dostane později.

Modrého ježka si letos užijeme víc než dost. To máte nový film, oznámenou novou hru a za pár měsíců i pěknou sbírečku legendárních her. Sonic Origins vyjde 23. 6., což není datum náhodné. V tento den v roce 1991 totiž vyšla vůbec první hra s tímto rychlíkem. Hra nabídne klasický režim i mód Anniversary, který udělá hru přístupnější, například nekonečným počtem životů.

Podle obrázků si v rámci dostupných režimů budete moci vyzkoušet i jednotlivé boss souboje nebo Blue Spheres levely. V souvislosti s tím poněkud bizarně působí předobjednávková tabulka s jednotlivými verzemi. Kromě standardní je k dispozici také Digital Deluxe edice, která nabízí navíc například „těžké mise“ nebo animace v menu. K předobjednávce dostanete zdarma DLC s bonusovými mincemi nebo zrcadlově obrácenými levely. Posléze by měly přijít ještě dva balíčky Premium Fun Pack a Classic Music Pack.  

Může vás zajímat:  TMNT: Shredder’s Revenge - vývojářský deníček 2