fbpx

Syberia: The World Before – nový trailer pár dní před vydáním

Hra Syberia: The World Before se jen pár dní před vydáním připomíná novým trailerem. Pustit si můžete také souhrn, který vám připomene zlomové události všech předchozích dílů.

Už z hratelného prrologu jsme se dozvěděli, že v posledním pokračování Syberie budete kromě hlavní hrdinky předchozí trilogie Kate Walker ovládat také mladou, nadějnou pianistku Danu Roze v období pár let před 2. světovou válkou. Příběh se odehrává jak v minulosti, tak přítomnosti, a zatímco nad 17letou Danou se pomalu stahují mračna nacismu, Kate je uvězněna ozbrojenými složkami v podzemním dole, kde posléze dojde k tragické události.  

Bude velmi zajímavé zjišťovat, jaký příběh se na nás chystá. První a druhý díl se bez skrupulí zařadil do zlatého fondu point-and-click adventur. Trojka neměla špatné hádanky a příběh měl také několik dobrých momentů, ale srážela ji děsuplná optimalizace, kdy docházelo k razantnímu propadu snímků a hra velmi ráda padala – zejména na konzolích.  

Hra Syberia: The World Before vychází 18. března na PC (Steam, GOG a Epic Games Store), později v tomto roce dorazí také na konzole. Stejně jako předchozí díly staví poetice Benoita Sokala, dechberoucích scenériích a dnes již ikonických charakterech. Velkou devizou série je také soundtrack, který zkomponoval Inon Zur (Syberia 3, Fallout nebo Prince of Persia). Kromě nového traileru se v samostatném videu můžete podívat také na souhrn klíčových událostí všech 3 dílů.

Může vás zajímat:  Fall Guys: nově se budete rozčilovat na PC, Switchi i Xboxu