fbpx

The Legend of Zelda: Majora’s Mask nyní k dispozici v Expansion Packu

Všichni hráči, kteří si předplácejí službu Nintendo Switch Online Expansion Pack, si od 25. února mohou zahrát jednu z klasických dobrodružství chrabrého Linka ve světě Termina.

Nintendo Switch Online prostřednictvím svého rozšiřovacího balíčku dává předplatitelům přístup k bohatí nabídce her ze starších systému Nintenda nebo SEGA Genesis. Tato placená služba je mnohým hráčům trnem v joyconu a stále spekulují o tom, zda se toto předplatné za ty peníze jednoduše vyplatí. Nintendo teď přináší další důvod pro pořízení této služby.  

The Legend of Zelda: Majora’s Mask byla původně vydána pro systém Nintendo a měla následovat velmi úspěšný titul The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Ve své době byla fanoušky velmi dobře přijata, a to zejména proto, že zvolila poněkud temnější tón vyprávění. Přidáním do služby Nintenda získává hra některé moderní funkce, které původně chyběly – například možnost okamžitého uložení.  Je potřeba zmínit, že hra je součástí kolekce dostupné pouze v programu rozšiřujícího balíčku, za který je třeba si připlatit. Za to však získáte možnost zahrát si hry jako Super Mario, Paper Mario, Banjo-Kazooie a řadu dalších. Pokud patříte výhradně mezi fanoušky Zeldy, jistě oceníte také již zmiňovaný titul The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Může vás zajímat:  Fall Guys: nově se budete rozčilovat na PC, Switchi i Xboxu