fbpx

TMNT: The Cowabunga Collection má datum vydání?

Kolekce her se želvami ninja s názvem TMNT: The Cowabunga Collection vyjde letos v létě. Alespoň podle předních českých e-shopů. Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection si v současnosti můžete předobjednat u řady českých e-shopů a na stránkách najdete datum 8. července. V čem ale vězí háček? 

 Datum vydání naleznete pouze na on-line obchodech, a to ještě ne všech. Zpráva mě velmi mile překvapila, ale bohužel se ji nepodařilo potvrdit. Na stránkách Playstationu je u hry uvedeno datum vydání „bude potvrzeno”. V on-line obchodě Steam si v kartě hry přečtete jen rok vydání, který je stanoven na 2022. Na Amazonu, Gamestopu nebo Best Buy se zračí neurčité datum posledního dne v roce, což je nejspíš jen čistě technicky zadané datum.

Paradoxně se jedná o obchody, které konkrétně zmiňuje Konami jako místa, kde si hru předobjednat, a tudíž by tam měly být relevantní informace. A na stránkách Konami (pod jejichž hlavičkou hra vychází) hru pro změnu nyní nenajdete vůbec. Na twitterovém účtu je zhruba měsíc starý připnutý příspěvek, který láká na předobjednávku sběratelské edice, o čemž se v našich luzích a hájích také nemluví. Datum vydání tedy zatím berme se značnou rezervou, protože nic není potvrzeno. Pokud se však mýlím, budeme rádi za objasnění 😊. 

Může vás zajímat:  Gotham Knights nejspíš umožní kooperaci až 4 hráčů