fbpx

Tvůrci hry DayZ ukazují svůj nový projekt Icarus na streamu

Tvůrce hry DayZ, Dean Hall se svým týmem usilovně pracují na nové survival hře zasazené do mimozemského prostředí s názvem Icarus.

Tým nedávno streamoval cooperačí hru, ve které blíže představili právě spolupráci v jejich hře Icarus. Na první pohled hra vypadá jako všechny survival PvE hry. Team RocketWerkz se chce zaměřit na sezóní výzvy a bude vás posouvat k útěku z planety, na rozdíl od ostatních her, ve kterých na místě přežívání zůstáváte na trvalo.

V následujícím videu se můžete podívat na to, jak vypadá hraní jejich hry. Jedná se o survival akci s budovatelskými a tvůrčími prvky. Takže stejně jako všechny ostatní podobné hry začíná tím, že zapnete hru a zvednete ze země svůj první kámen. Kromě těch klasických survival prvků budete ale muset například sbírat kyslík, aby jste se na cizí planetě udrželi na živu a odolali nebezpečím ve formě bouří, lesních požárů nebo zvířatům.

Celý stream ze hry Icarus s komentářem vývojářů

Na první pohled je vidět, že hra bude obsahovat klasické prvky survivalu. Na videu je vidět, že sbírají kameny a bobule na jídlo. Že postavili první přístřešek a v něm samozřejmě úschovny na suroviny. To hlavní ale přichází při hledání zásob s exotickými materiály. Za ty si pak můžete koupit nové vybavení. Na streamu vývojáři ukázali 24 hodinový cyklus tohoto zásobování. Při společné hře si ale budete moci vybrat jak dlouhý tento cyklus budete chtít prožít.

Může vás zajímat:  Fall Guys: nově se budete rozčilovat na PC, Switchi i Xboxu

Vývojáři také slíbili, že v průběhu vývoje namísto gameplay trailerů budou hrát hru na streamu společně se svou komunitou. Jejich kanál na Twitchi můžete sledovat zde.