fbpx

Ve hře Lost Brothers budete pořád sami a budou vás bolet nohy

Stará dobrá papírová mapa a vysílačka, která vás spojí s pohřešovaným spisovatelem. To jsou jediní vaše společníci na dlouhé cestě při pátrání v lesích a jeskyních.

Announcement trailer ke hře Lost Brothers

Jak už to u bláznivých spisovatelů bývá, občas se nějaký ztratí při pátrání po nějaké té inspiraci. Pro všechnu vaši smůlu a jeho štěstí jste to právě vy, kdo zachytí nouzové volání na vysílačku. Protože zdejší lesy opravdu dobře znáte, pochopitelně se rozhodnete neznámému pomoci. V tom samém lese ale před rokem zemřel váš bratr a výlet na ta místa tak pro vás bude velmi nepříjemný.

Během hledání neznámého spisovatele se tak dozvídáte více o událostech vedoucích k úmrtí vašeho bratra a vás samotných. Přestože jako postava les znáte celkem dobře, jako hráč se budete muset řídit mapou a hledání tak nebude nic jednoduchého. Lost Brothers klade důraz na vyprávění příběhu, takže nečekejte žádnou zběsilou akci. Hra nabízí výbornou grafiku a prozkoumávání si tak budete vyloženě užívat. Jestli se vám líbila hra Firewatch, určitě si oblíbíte i Lost Brothers.

Může vás zajímat:  Remedy: informace o Alan Wake 2 a remasterovaná verze na Switch