Warner Bros. MultiVersus: na internet uniklo video této cartoon mlátičky

Bojovka od Warner Bros. Multiversus se ukázala v takřka v 5minutovém videu. To však záhy velmi rychle zmizelo, nicméně stále se však dá v hlubinách internetu najít. Pravděpodobně se jedná o záznam z technologického testu. 

MultiVersus představuje variaci na rychlé bojovky s velkým množstvím charakterů napříč licencemi. S nadsázkou se dá říct, že slouží především k tomu, aby se společnost pochlubila, jaké všechny filmové, seriálové herní a další licence jí patří. A plošinovková bojová hra je k tomuto účelu ideální. Jak jinak byste do jedné hry nacpali Batmana a Bugse Bunnyho?  

Hra je v tuto chvíli oficiálně v rané fázi vývoje, a pokud video ještě někde najdete (v době psaní této novinky tomu tak ještě bylo), sami si můžete ověřit, že záznam není z nejzdařilejších. Na druhou stranu ukazuje slušnou porci gameplay a dává nám představu, jak se bude hotová hra hrát. Představuje několik postav, jejich pohyby a komba i rozličná prostředí a inspiraci bojovkami typu Super Smash Bros rozhodně nezapře. Datum vydání je plánováno na rok 2022.