Watch Dogs: Legion – novinky z Ubisoft Forward

Jedním z vrcholů prezentace Ubisoft Forward byl detailní pohled na chystanou novinku Watch Dogs: Legion. Kromě informací vývojáři ukázali také dlouhý trailer a datum vydání.

Hra vás přenese do otevřeného světa – Londýna – v němž kriminalita stoupá a na ulicích není zrovna bezpečno. Titul staví na zajímavém konceptu „rekrutuj všechny“. Vývojáři se chlubí tím, že vře budete moci v podstatě jakoukoli postavu přidat do svého týmu a využít její unikátní vlastnosti a dovednosti – od stařenky s hůlkou až po zabijáka, který se s nikým a ničím nemaže. Každý charakter tak představuje i unikátní herní styl, který určuje váš další postup. Je tak zcela na vás, jestli zvolíte stealth taktiku, použijete nějaká ta technická udělátka, nebo se do toho vrhnete po hlavě se zbraní v ruce. Vaše taktika bude samozřejmě náležitě reflektována, což vás nutí přemýšlet i o určité strategii.

Watch Dogs: Legion se odehrává v brilantně zpracovaném Londýně, a tak se můžete těšit na bohatou škálu pamětihodností, chybět nebude podpora multiplayeru, respektive kooperace. Hra vychází 29. října 2020.