fbpx

Želvy Ninja chystají návrat na videoherní scénu v TMNT: Shredder’s Revenge.

Řekněme si to upřímně, poslední počiny s oblíbenou želví čtyřkou nebyly zrovna žádné terno. Ať už šlo o hry TMNT: Mutants in Manhattan, Danger of the Ooze nebo filmové zpracování, které nezachránila ani Megan Fox. Teď se však zdá, že se chystá titul, který by fanoušky měl potěšit.

TMNT: Shredder’s Revenge zabrnká na notu nostalgie, neboť se bude jednat o beat-em-up plošinovku ze staré školy, notně inspirovanou retro titulem TMNT: Turtles in Time. A to nejenom po stránce hratelnosti, ale také grafiky. Hra by měla vyjít na PC a konzole, konkrétnější informace nebo datum vydání zatím nebylo zveřejněno.

TMNT: Shredder’s Revenge vzniká ve spolupráci Dotemu (vydavatel Streets of Rage 4) a vývojářskou společností Tribute  Games. Tvůrci slibují, že ve hře budou typické herní lokace – stoka, dimenze X – a ikoničtí nepřátelé v čele s Krangem, Trhačem a jeho tupými nohsledy Bebopem a Rocksteadym. Zatím se můžeme oblažovat pouze trailerem, který ukazuje pixel-artovou estetiku hry a přináší dávku nostalgie klasických želv ninja z roku 1987.

Může vás zajímat:  Hry zdarma pro předplatitele Games with Gold na květen