fbpx

DemoRecenze: Just Die Already

Herní vývojář, Armin Ibrisagic, který vytvořil všem velmi známý Goat Simulator oznámil novou hru ze svého nového studia DoubleMoose. Just Die Already je nová sandboxovka, ve které si užijete především hodně srandy spojené s výbuchy, ohňostroji a starými lidmi.

Zní to bizarně a doopravdy je to bizarnější ještě mnohem víc. V tomto šíleném světě se senioři snaží dostat místo v nejhezčím domově důchodců na světe. Pomocí bláznivých způsobů a nástrojů se snažíte řešit různé úkoly a výzvy, které vám pomohou získat zlatý lístek k věčnému odpočinku ve starobinci.

Just Die Already Chaos ve Městě


Čekali jste víc?


Ne, tohle je opravdu jen simulátor staříka v blízké budoucnosti, kde lidé už nemají žádné děti. Není tu nikdo, kdo by vám zaplatil za penzi, protože ti nevděční mileniálové upřednostňují hraní her místo práce. A tak nezbývá nic jiného než se o sebe postarat.

„A aby toho nebylo málo, tak vás vykopnou z domova důchodců a vaše jediná naděje vězí v plnění výzev a hledání zlatých lístku, které nevedou nikam jinam než do vašeho zaslíbeného domova.“ píšou vývojáři na Steamu.

Just Die Already Letící Auto

Když dokončujete a plníte výzvy, tak se přibližujete kvalifikaci pro váš vysněný domov důchodců. Můžete se do hry pustit až se čtyřmi hráči v onlinovém multiplayeru nebo můžete zvolit sólovou cestu. Je to jen na vás.

Zajímavé jsou interakce s nespočtem předmětů a vozidel, které vás donutí zkoumat co jaká věc dělá a k čemu se dá použít. Od přerostlých pstruhů až po ohňostroje. To vše budete používat, abyste způsobili v místním městě nekončící chaos. Samozřejmě jen s vidinou odchodu do důchodu. Další zajímavosti je to, že všechny postavy se budou chovat odlišně v závislosti na jejich věku a někdy bude jedinou možností je vytroubit, aby odešli.

Může vás zajímat:  State of Play ovládli Ratchet s Clankem

Tak jako v Goat Simulator najdete ve hře velmi detailní prostředí nabité různými tajemstvími a skrytými cestami. Experimentujte a využijte šanci prozkoumat celý svět.

Just Die Already Deformovaný Důchodce

Pokud jste se bavili u Goat Simulatoru, tak se budete určitě bavit i u tohohle nového kousku švédského vývojáře Armina Ibrisagice. V tuto chvíli si můžete zahrát demo na Steamu. Pro více informací o Just Die Already určitě začněte sledovat tohoto vývojáře na sociálních sítích a nic vám neunikne. Plná hra bude k dispozici v létě příštího roku. Zatím si budeme muset vystačit s demo verzí.

S myšlenkou, že všichni chtějí, abyste zemřeli, není tohle ta pravá chvíle na to začít trochu žít?