fbpx

Denní pětka slev 28.3.2020

Slunce opět vysvitlo a začíná nám další pařanský den. Co si dnes můžete koupit s parádní slevou?

Cities: Skylines


Cities: Skylines je výborným a propracovaným simulátorem města. Musíte se starat o své nájemníky, zařizovat jim vodu nebo elektřinu. Cities: Skylines se může pochlubit opravdu krásnou grafikou a pro všechny milovníky velkých měst nabízí spoustu zábavy. Cities: Skylines si navíc můžete dnes zahrát úplně zdarma.

€5,59 | €27,99

Sleva 80%

Zobrazit položku ve Steam Store

Blair Witch


Hra inspirovaná velmi oblíbeným filmem. Se svým psem se vydáte na průzkum tajemného lesa a zamotáte se do série podivných událostí. Blair Witch je psychologický horor se skvělou atmosférou, který napne vaše k nervy k prasknutí.

€14,99 | €29,99

Sleva 50%

Zobrazit položku ve Steam Store

Poly Bridge


Probuďte v sobě stavitelské schopnosti s výborným a velmi oblíbeným simulátorem mostu. Tedy přesněji stavění mostů, samozřejmě. Užíjte si hodiny zábavy při stavbě mostů, které nápaditě podléhají fyzikálním zákonům.

€1,23 | €8,19

Sleva 85%

Zobrazit položku ve Steam Store

Thief


Starý dobrý Thief. Přesně tak. Garret se opět vrací do ulic, aby byla prolita krev. Reboot slavné a dříve velmi uznávané série o vrahovi, který se pohybuje tak tiše, že obelhá i zvíře. Velmi dobře hodnocená předělávka staré klasiky.

€2,99 | €19,99

Sleva 85%

Zobrazit položku ve Steam Store

Killing Floor 2


Zombie řežba, jak má být. Přesně tak by se dal popsat Killing Floor 2. Napadití zombie, spoustu zbraní a naprosto bezchybný multiplayer. Jestli už se doma tak nudíte, že nemáte co hrát s přáteli, Killing Floor 2 je jasná volba!

€8,90 | €26,99

Sleva 67%

Může vás zajímat:  Ratchet and Clank: Rift Apart – nový trailer a Ratchetova láska?

Zobrazit položku ve Steam Store