fbpx

E3 2019-Microsoft XBOX

Na letošní největší herní konferenci E3 nám bylo představeno mnoho novinek. První hrou, která odstartovala řetězec napínavých trailerů, bylo již známé RPG The Outer Worlds společnosti Obsidian Entertainment. Naprostou novinkou pro nás bylo oznámení Bleeding Edge, hry od společnosti Ninja Theory, kterou můžeme znát jako tvůrce Hellblade či DMC: Devil May Cry.

11.února se můžeme těšit na dlouho zmiňovanou hru Ori and the Will of the Wisps. Dále se můžeme těšit začátkem roku 2020 na co-op Minecraft: Dungeon.

Mnoho lidí očekávalo vydání nového Outlast 3, avšak zveřejnění traileru na hru Blair Witch nám nepříjde o nic méně zajímavé. Taktéž představení Star Wars Jedi: Fallen Order.

Asi největším překvapením bylo představení Cyberpunku 2077. Nejen, že jsme se konečně po dlouhých 7 letech čekání dozvěděli konečné datum vydání, které padlo na 16.4. příštího roku, ale také jsme na pódiu spatřili nečekaného hosta. Samotnou hru nám uvedl Keanu Reeves, herec známý z fimů série Matrix a John Wick. Ten bude její součástí a také předplatitelům připadne ve formě figurky. Mrzí náš však, že již nepřišli s ukázkou nějakého gameplaye.

Opravdu nečekaným oznámením nám byl Flight Simulator s jeho velice povedeným grafickým zpracováním. Společnost XBOX se rozhodla, že udělá ve všech svých nabízených službách udělá ,,pořádek”. Proto nyní v tzv. Xbox Game Pass Ultimate poskytuje možnost vlastnění všech tří služeb dohromady za pouhých 15$. Pokud se však přihlásíte během konání E3, za první měsíc zaplatíte 1$.

Může vás zajímat:  Remake Prince of Persia: The Sands of Time se vrací k původním tvůrcům

Dále jsme se v kraťoučkém traileru dozvěděli o nově plánované hře 12 Minutes, která však není znamenitá pouze po grafické stránce, ale také co se nápadu zpracování týče. Postava se zde dostává do určité časové smyčky. Více jsme se však neměli možnost dozvědět.

Očekávat můžeme také příchod Gears 5, jehož trailer doprovázený písní od Billie Eilish-Bury a friend nám však moc neřekl. Vychází již tento rok 10.9. a při předobědnání bonus ve formě Terminator: Dark Fate Character Pack.

Následovalo představení Dying Light 2, které by mělo spatřit světlo světa již na jaře 2020.

Tento rok ještě není u konce, ale i přes to máme již mnoho důvodů těšit se na ten následující.