Elden Ring: hráč dokončil hru bez aktivního útoku

Evidentně pacifistický streamer dokázal dohrát Elden Ring, aniž by přímo zaútočil na některého z nepřátel nebo bossů. Jak se mu to povedlo? 

Elden Ring rozhodně není hra pro slabé povahy a nervově labilní jedince. Abyste se mohli postavit nepřátelům a bossům v tuhých soubojích, musí mít vaše postava adekvátní vybavení, vygrindovaný level s třídu a v neposlední řadě potřebujete také vaše neskonalé herní odhodlání. Tak jak je u všech Skotů možné projít hrou bez jediného ataku? No, jisté možnosti tu jsou. 

Streamer Iron Pineapple se rozhodl, že zjistí, jestli je možné dokončit hru Elden Ring bez přímého útoku na nepřátele. A jak se ukázalo, je to možné. Samozřejmě této husarský kousek sdílel prostřednictvím videa, na kterém je zřejmé, jaké herní mechaniky využíval. Obecně lze říct, že se Iron Pineapple spoléhal na léčení. Tomu uzpůsobil i build své postavy. Dále využíval možnosti přivolat pomocníky pomocí duší a následně tyto AI spojence neustále léčil skrze kouzla. A jak se ukázalo, je tímto způsobem možno porazit i bossy. Do šedé zóny pak částečně patří některé bugy a chybky, ale i to je součást taktiky.