Epic rozdává dvě hry zdarma – tentokrát z pěkně šíleného soudku

Pokud si libujete v bizarnostech a podivnostech všeho druhu, pak vás aktuální dvojice her na Epicu určitě nadchne. Hry si můžete stáhnout zdarma a budou k dispozici až do 5. května. Teď se pojďme na jednotlivé tituly podívat trochu blíže. 

Just Die Already 

Ve vtipně laděné hře se zhostíte důchodce, který místo klidného odpočinku, luštění křížovek a sledování AZ-kvízu zažívá řadu adrenalinových aktivit a situací, které byste nechtěli zažít ani v produktivním věku. Důvod toho všeho je prostý, penzista se snaží opět dostat zpátky do domova důchodců. Cesta k tomu ale vede přes krkolomné úkoly, interakci s okolním prostředím, případně spolupráci v multiplayeru až se 4 hráči.  

Paradigm 

Titul Paradigm se snad ani nedá smysluplně popsat. Raději se koukněte na trailer…ze kterého stejně nebudete o moc moudřejší. Nicméně se jedná o adventuru, která vás zavede do roztodivného světa mutantů, lenochodů, topinkovačů, chlápků s dopravním kuželem na hlavně a takto by se dalo pokračovat dál. Řešit puzzly a hádanky v tomto univerzu se jeví jako parádní zábavička.