fbpx

Epic rozdává trojici her a láká na překvápko

Herní obchod Epic nabízí hned trojici her, která potěší především fanoušky akce. Zdarma si je můžete přidat do své digitální knihovny do příštího čtvrtka 19. 5. A co bude následovat dál? To se ještě uvidí. Pojďme se nyní na jednotlivé tituly podívat trochu blíže.  

Jotun: Valhalla Edition 

Ručně kreslená akční RPG gamesa zasazena do severské mytologie, která klade důraz na průzkum. Ve hře ovládáte vikingskou bojovnici Thoru, která skonala neslavnou smrtí a musí si nyní svými činy získat přízeň bohů, aby mohla vstoupit do Valhally.  

Prey 

Probouzíte se na palubě vesmírné stanice Talos I, kde probíhal experiment, jehož jste byli součástí. A jak už to tak chodí, vše se tak trošku zvrtlo. Stanici obsadili nepřátelští emzáci a vy se budete pomocí zbraní, důvtipu a speciálních schopností snažit přežít. Tak schválně, jaká tajemství Talos I ukrývá? Lehce temnější akce z roku 2017. 

Redout: Enhanced Edition 

Poctivá závodní arkáda, která v mnohém připomíná legendární Vipeout. Užijte si nekompromisní rychlost a tvrdost závodů těchto futuristických vozidel.   

Co nás čeká dál? To je v tuto chvíli tajemství a pravděpodobně tomu tak bude až do čtvrtečního odhalení. Následující položka je totiž označena jako „Mystery Game“. Předpokládáme však, že se bude jednat o nějakou pecku, když s tím dělají takové tajnosti.  

Může vás zajímat:  Epic se s tím nepáře, nabízí zdarma skutečnou pecku