fbpx

FIFA 22 mění způsob zacházení s balíčky

Letos v létě si to vyzkoušeli a od nového ročníku to bude jedna z možností, jak si vyladit mačaft. O čem je řeč? O balíčcích s hráči, které důvěrně znají především hráči režimu FUT.

Už několik sezón byl nákup balíčku (alias loot boxů) činností vzrušující i frustrující zároveň. Za nasbírané herní mince nebo reálné peníze jste si kupovali rozmanité balíčky s vidinou, že obdržíte hráče s vysokým hodnocením, kterého buď dáte do týmu a učiníte další krůček ke svým vysněným virtuálním „galacticos“, nebo ho výhodně zpeněžíte na burze. Mnohdy to však bylo trpké prozření a pocit z promrhaných prostředků se dostavoval až nebývale často. EA tak přišlo s nápadem, že do balíčku bude vidět. A jak se zdá, tento koncept se na základě červnových zkušeností uchytil a bude jednou z novinek chystaného ročníku.

Zdroj: https://www.ea.com/

V praxi to bude vypadat tak, že uvidíte obsah balíčku ještě před koupí a budete se moci rozhodnout, jestli si ho koupíte. Pokud se vám obsah nelíbí, nabídka se za 24 hodin aktualizuje a můžete nahlédnout do dalšího. To však bude platit pouze pro určitý typ balíčku, u ostatních zůstane vše při starém. FIFA 22 vychází 1. 10. 2022 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, Switch a Stadia.

Může vás zajímat:  Epic rozdává trojici her a láká na překvápko